Zmiany!!!

zmieniliśmy adres www!!! zapraszamy na naszą nową stronę

Drodzy Rodzice,

serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjno - informacyjne w piątek 28 sierpnia,  o godzinie 17. Pamiętajmy o środkach ostrożności: maseczki, odstępy, dezynfekcja rąk przed wejściem. Z góry dziękujemy.

Szanowni Państwo,

Rodzice i Opiekunowie ,

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju jest dynamiczna,  zarówno Ministerstwo Edukacji Narodowej jak i Główny Inspektor Sanitarny nie wydał jednoznacznych  informacji odnośnie funkcjonowania przedszkoli w nowym roku szkolnym.

W dniach od  17 do 18 sierpnia będzie do Państwa dzwoniła pani intendentka , żeby potwierdzić zgłoszenie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2020/21 , prosimy o podpisanie   Umowy  w przypadku , gdy potwierdzacie Państwo chęć korzystania z  Przedszkola Samorządowego „Miś Uszatek” w Łukowicy. Umowę można pobrać z naszej strony internetowej www.przedszkole.lukowica.pl  lub z przedszkola w dniach 17-19 sierpnia .

Podpisane Umowy prosimy zwracać na maila przedszkola : przedszkole348@interia.pl  lub do przedszkola  osobiście podczas dyżurów (podanych poniżej) .

W przedszkolu celem zebrania umów  będzie dyżurowała pani 18 sierpnia tj. wtorek w godzinach od 7-15 i 19 sierpnia tj. środa od 9-17. Podpisane Umowy można również przesłać pocztą : Przedszkole Samorządowe „Miś Uszatek” w Łukowicy , Łukowica 348.

W przypadku rezygnacji z przedszkola w sierpniu należy się liczyć z brakiem miejsca w późniejszych miesiącach – od ostatecznej liczby zgłoszonych dzieci zależy liczba oddziałów w przedszkolu. Koszty korzystania z przedszkola dotyczą realnego korzystania z posiłków i czasu pobytu ponad podstawę programową . Jeśli dziecko nie  uczęszcza do przedszkola,  rodzic / opiekun nie ponosi żadnych kosztów.

Pozostałe informacje dotyczące funkcjonowania przedszkola będą podawane            w ostatnich dniach sierpnia -  niestety epidemia trwa nadal i jest wiele niewiadomych .

Danuta Gadek - Czaja

umowa do pobrania

Rekrutacja   uzupełniająca

Przedszkole dysponuje wolnymi miejscami na rok szkolny 2020/21

Zainteresowane osoby prosimy o dokonanie zgłoszeń poprzez wypełnienie Wniosku o przyjęcie dziecka  , które można pobrać w przedszkolu lub na stronie internetowej w zakładce dotyczącej rekrutacji : materiały do pobrania i przesłać drogą mailową,  przynieść lub przesłać pocztą wersje papierową  w terminie od 18-19 sierpnia 2020 r.